APARAT SŁUCHOWY AUDEO B50-312

3 800,00 zł
Brutto

Aparat słuchowy Phonak Audeo B50-312 to produkt z rodziny Audeo B. Współpracuje ze słuchawkami o trzech mocach: standard, power i ultra power w zależności od stopnia ubytku słuchu. 

Aparat słuchowy Audeo B występuje w czterech poziomach technologicznych w zależności od swoich funkcji. Funkcje Audeo B50-312 wyszczególniono w załączonej tabeli.

Aparat Audeo B50-312 występuje w 9 wersjach kolorystycznych.

Szczegółowe Informacje o produkcie i kolorach

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kompletna rodzina aparatów RIC została wyposażona w szereg innowacyjnych technologii ułatwiających. Aparaty Audéo zaprojektowane do ubytków słuchu od lekkiego do ciężkiego, zapewniają niezrównane doświadczenia słuchowe.

Kompletna rodzina aparatów RIC została wyposażona w szereg innowacyjnych technologii ułatwiających życie. Aparaty Audéo zaprojektowane do ubytków słuchu od lekkiego do ciężkiego, zapewniają niezrównane doświadczenia słuchowe.

Phonak Audeo B zostały stworzone by życie stało się przyjemniejsze a słuchanie nie wymagało już wysiłku. To co czyni je wyjątkowymi to system operacyjny – AutoSense OS. Rozpoznaje on otoczenie użytkownika aparatu i nieustannie dostosowuje ustawienia aparatów słuchowych. Wystarczy włączyć aparaty, reszta dzieje się automatycznie.

Aparaty Słuchowe Phonak Audeo B dostarczają dostęp do dźwięków, dzięki innowacyjnym funkcjom.

Najważniejsze cechy Audeo B:

  • Lepsza słyszalność dźwięków o wysokiej częstotliwości – SoundRecover2 wykorzystuje najnowszy algorytm zwiększający dostęp do dźwięków o wysokiej częstotliwości przy zachowaniu jakości dźwięków. SoundRecover2 to pierwszy na świecie algorytm adaptacyjnej kompresji częstotliwości podnoszący korzyści SoundRecover na wyższy poziom. Nawet w przypadku trudnych do dopasowania ubytków słuchu, gdy zakres słyszalności wysokich częstotliwości jest bardzo mały, można skompresować dźwięki do słyszalnego zakresu. Automatyczna adaptacja sprawia, że obniżenie wysokich dźwięków następuje tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Dlatego jakość dźwięków o średniej i niskiej częstotliwości zostaje zachowana, natomiast dźwięki o wysokiej częstotliwości stają się słyszalne.


  • W pełni automatyczne tak, by słuchanie nie wymagało wysiłku. Nowy system AutoSense OS™ zapewnia większe możliwości słuchowe, wtedy kiedy to najbardziej potrzebne.System operacyjny AutoSense OS jest sercem aparatów słuchowych: wybiera najlepsze ustawienia, automatycznie maksymalizując możliwości słyszenia. Ponad 200 różnych kombinacji ustawień zapewnia dużą elastyczność i umożliwia optymalne dostosowanie do niemal każdych warunków.

Opis

Decybeli
100
Aparat Ładowalny
Nie
Zasilany Bateriami Rozmiar
312