APARAT SŁUCHOWY PHONAK AUDEO M50-312

3 800,00 zł
Brutto

Aparat słuchowy Marvel z nową generacją technologii Phonak rozpoznaje więcej sytuacji akustycznych niż kiedykolwiek wcześniej i automatycznie się do nich dostosowuje. Dzięki systemowi operacyjnemu AutoSense OS™ 3.0 i obuusznej Technologii VoiceStream™ pacjenci mogą w codziennym życiu odczuć lepsze rozumienie mowy w hałasie i wkładać mniejszy wysiłek w słuchanie.

Aparat słuchowy Marvel występuje w czterech poziomach technologicznych w zależności od swoich funkcji. Funkcje Audeo M50-312 wyszczególniono w załączonej tabeli.

Aparat Audeo M50-312 występuje w 9 wersjach kolorystycznych.

Informacje o produkcie i kolory

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Aparaty słuchowe Marvel wyposażone są w AutoSense OS 3.0

Nowa generacja zastrzeżonej technologii Phonak rozpoznaje więcej sytuacji akustycznych niż kiedykolwiek wcześniej i automatycznie się do nich dostosowuje. Nowy system operacyjny AutoSense OS 3.0 sprawia, że Phonak Marvel to jedyny aparat słuchowy, który może automatycznie klasyfikować sygnał przekazywanej mowy i muzyki w celu ułatwienia lepszego słyszenia. System bez trudu dostosowuje i ustawia przeliczone wzmocnienie do różnych środowisk i sytuacji akustycznych w celu zapewnienia zoptymalizowanego słyszenia.

Obuuszna Technologia VoiceStream™

Wyjątkowa technologia umożliwiająca dwukierunkowy przekaz strumieniowy całego pasma sygnału audio w czasie rzeczywistym między dwoma aparatami słuchowymi Phonak Marvel w celu zapewnienia lepszej jakości dźwięku. Ta technologia umożliwia działanie programów i funkcji takich, jak Mowa w dużym hałasie, Mowa z 360° oraz DuoPhone oraz zapewnia lepszą jakość dźwięku i niezrównany poziom rozumienia mowy. Obuuszna Technologia VoiceStream™ może okazać się pomocna w procesie doboru, ponieważ pozwala przekonać się o korzyściach ze stosowania funkcji obuusznych.

Połączenie ze smartfonami, telewizorami

Aparat słuchowy Phonak Audéo Marvel można połączyć bezpośrednio ze smartfonem z systemem iOS lub Android lub innym telefonem z funkcją Bluetooth®. Urządzenie Phonak TV Connector to rozwiązanie typu Plug and Play pozwalające pacjentom oglądać ich ulubione filmy i programy telewizyjne. Pacjenci mogą wykorzystywać aparaty słuchowe Marvel do prowadzenia rozmów telefonicznych nie wymagających używania rąk oraz oglądania telewizji, słuchania muzyki, e-booków, podcastów i innych treści. Zawsze najlepiej oceniana jakość dźwięku podczas przekazu strumieniowego⁴. To jakby użyć bezprzewodowych słuchawek — tylko lepiej. Aparaty słuchowe Marvel rozróżniają przekazywaną mowę i muzykę, by automatycznie dostosować ustawienia i zapewnić zoptymalizowaną jakość dźwięku.

Funkcje

Audeo

(M50)

AutoSense OSTM 3.0:

 

Spokojne sytuacje ►

X

Mowa w hałasie ►

X

Komfort w hałasie ►

X

Strumieniowana mowa

X

Strumieniowana muzyka

X

Maks. liczba dodatkowych prog.

3

Program: Roger  + mik

X

Program:Telefon + mik.

X

Funkcje:

 

UltraZoom ►

Standard  

SNR-Boost

X

DuoPhone ►

X

SoundRecover2 ►

X

Dopasowanie do preferencji użytkownika ►

X

Real Ear Sound ►

X

Kanały  precyzyjnego strojenia ►

12

WhistleBlock ►

X

NoiseBlock ►

X

QuickSync ►

X

AOV ►

X

Generator szumów Tinnitus Balance ►

X

Auto Aklimatyzacja ►

X

Balans środowiskowy ►

X

Opis

Decybeli
100
Aparat Ładowalny
Nie
Zasilany Bateriami Rozmiar
312